بسم الله الرحمن الرحیم

بیست و دوم بهمن یادآور خروش ملت ستمدیدهٔ ایران و پیروزی حق بر باطل است.
در این روز فرخنده، ملتی بیدار و یکپارچه توانست بر نظامی وابسته به استکبار جهانی فائق آید. ملتی مظلوم که از پس سالیان دراز با ایستادگی و یکپارچگی توانست به آرمان استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی دست یابد.
اتحاد و یکپارچگی مردم خشم و کینهٔ همهٔ مستکبران عالم را برانگیخت و از همان فردای انقلاب، همگی در دشمنی با این ملت سرافراز به عداوت و پیکار پرداختند و در این راه ملت و سرزمین ما را با مشکلات و مصیبت‌های فراوانی روبرو کردند.
اما، ملت بزرگ و انقلابی ایران از همان فردای انقلاب می‌دانست که باید با تکیه بر توان خود در مقابل ظلم بایستد و جهاد را الگوی رفتاری خود نماید و برای باروری و ثمر دادن انقلاب خون دلها خوردند و جان‌ها دادند. اما، پس از گذشت چندین سال از انقلاب، استکبار جهانی آموخت که نمی‌تواند با یک ملت متحد و انقلابی مقابله کند. از این رو، ذلیلانه و درمانده از این همه بزرگی، به اقدامات ناجوانمردانه و خلاف حقوق بشر روی آورد: از جمله تحریم انواع دارو. ترور سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی، و جمعی از همرزمانش یکی دیگر از حقارت‌های مستکبران بود که ما را اندوهگین فراغ سردارمان کرد. اما، چه می‌دانستند که خون سردار، مانند خون شهدای کربلا، در رگ‌های فرزندان این سرزمین به جوش خواهد آمد و درخت انقلاب را، پس از گذشت چهل و یک سال، بارورتر خواهد نمود.
از این رو، به پاسداشت رشادت سردار اسلام، حاج قاسم سلیمانی، که چهل روز از شهادت این محبوب دلها می‌گذرد و نیز جشن و گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد انقلاب باشکوه اسلامی، از همهٔ مردم متدین و ولایتمدار شهرستان‌های اسلام‌آباد غرب و دالاهو دعوت به عمل می‌آید که با حضور در این مراسم باشکوه مشت محکمی بر دهان بدخواهان و دشمنان این انقلاب بزنیم.

خادم مردم شریف اسلام‌آباد غرب و دالاهو، 
مسعود جابری

هم اکنون راهپیمایی ۲۲بهمن با حضور گسترده حامیان حاج مسعود جابری

بیانیه دعوت به شرکت در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن

تیزرهای تبلیغاتی حاج مسعود جابری

ملت ,انقلاب ,مردم ,خون ,چهل ,پس ,از این ,در این ,همان فردای ,و انقلابی ,غرب و

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ خرید تور استانبول تورباتو چاپ برگ زرین فروشگاه آوین پک شکرتیغال نمونه سوالات آزمون قضاوت شورای حل اختلاف 96 فروشگاه اینترنتی فایل های دانشگاهی کاواک تضمین بارتهران↔۰۹۱۹۳۶۲۶۴۲۳↔۰۹۱۹۲۷۱۷۶۳۶↔۰۲۱۴۴۵۹۴۰۲۰شرکت تعمیر لوازم خانگی در تهران بسم الله الرحمن الرحیم معماری داخلی ساختمان,مبلمان اداری مدرن